Tel. podpora: (Po-Pia 8-15) +421 2 333 229 23
RapidSSL

Od samého začátku jsem byl velmi spokojen s průběhem celé záležitosti. O každém kroku, který firma učinila mě ihned informovala a celý postup byl velmi rychlý až do zdárného konce. Patří jim tak veliké poděkování a pokud by někdo z mých známých potřeboval stejnou pomoc, neváhal bych mu doporučit právě firmu Patentoid.cz.

Miroslav Š., červen 2018
(Registrace OZ)

Využil jsem službu Patentoid pro registraci ochranné známky pro svou firmu. Vše zařídili naprosto bez problémů, se službou jsem byl velmi spokojen. Mohu jen doporučit.

Roman M., červen 2018
(Registrace OZ)

Děkuji společnosti za pomoc a provedení celým procesem registrace centrálního loga v rámci naší skupiny a v neposlední řadě rychlé reakci na případné dotazy spojené s registrací včetně prokliků ke sledován jednotlivých fází. Byl jsem velmi spokojen.

Jaroslav K., červen 2018
(Registrace OZ)

Všechno v pohodě. Doporučuji.

Adam A., červen 2018
(Registrace OZ)

Skvělé služby, doporučuji.

Josef M., červen 2018
(Registrace OZ)

Dobrá práce.

Dušan P., červen 2018
(Registrace OZ)

Skvělá domluva. Rychlé a bezproblémové vyřešení. Služba mi ušetřila spoustu času.

Jan N., květen 2018
(Registrace OZ)

Dobrá komunikace, kvalitně odvedená práce. Když potřebujete poradí... Doporučuji.

Petr M., duben 2018
(Registrace OZ)

Pokud si vyberete tým patentoid.cz, budete velice spokojeni s jejich přístupem k zákazníkovi. Já osobně budu tuto společnost nadále využívat.

Anna M., duben 2018
(Registrace OZ)

Děkuji za registraci ochranné známky. Od začátku jsem byl s přístupem započatého jednání spokojen. Průběh celé registrace byl bez problémů a oceňuji i přístup online na web, kde jsem mohl sledovat průběh registrace. Ještě jednou děkuji a těším se na další případnou spolupráci.

Luboš K., duben 2018
(Registrace OZ)

Spokojenost, vše proběhlo rychle a bez problémů

Zdeněk L., březen 2018
(Registrace OZ)

Jen jsem dodal podklady a uhradil smluvenou částku. Veškeré kroky jsou předem oznámeny a po uplynutí lhůt je naše značka pohodlně zaregistrována. Moc děkuji celému týmu.

Bohumil K., březen 2018
(Registrace OZ)

Mám rád služby, které umí relativně složité věci zjednodušit tak, že vám stačí vyplnit jen jednoduchý formulář. A to je přesně případ Patentoidu. Můžete strávit hodiny studiem ochranných známek a pokusit se ji podat sami, nebo nad tím besedovat s právníky

Filip M., únor 2018
(Registrace OZ)

Chtěl jsem si registrovat ochranou známku pro svou firmu. Ale zhrozil jsem se z administrativy, která registraci provází. Obrátil jsem se na Patentoid a všechno mi zařídili. Obdivuji lidi, kteří dokáží to administrativní bahno zvládat na profesionální úrovni.

Lubomír B., únor 2018
(Registrace OZ)

Stačilo jen vyplnit objednávkový formulář a o vše už se postarali - jednoduše, online a bez starostí. V případě jakýchkoliv našich dotazů přišla rychlá a vyčerpávající odpověď.

Jaroslav P., únor 2018
(Registrace OZ)

Na Patentoidu oceňuji zejména perfektní komunikaci a zájem o zákazníka. Potěšilo mě ale také velmi rychlé zpracování zakázky a průběžná informovanost o stavu vyřízení. To byl také důvod opakovaného využití jejich služeb a zcela jistě to nebylo naposledy.

Martin K., únor 2018
(Registrace OZ)

Vše perfektně zařídili.

Josef K., únor 2018
(Registrace OZ)

Výborné webové rozhraní. Rychlá odezva. Příjemná komunikace.

Petr S., leden 2018
(Registrace OZ)

Jsem ráda, že existuje firma, která dokáže proces registrace usnadnit! Z mého pohledu je to určitě skvělá investice. Zároveň šetří spoustu času a zařizování!

Iveta B., leden 2018
(Registrace OZ)

S vašimi službami jsem byl velmi spokojen, po krátké emailové či telefonické konzultaci registrace proběhla tzv. "na klíč". Vzhledem k náročnosti celého procesu byla cena za Vaše služby velmi přijatelná. Chtěl bych tímto doporučit Vaši firmu i ostatním zájemcům.

Josef L., prosinec 2017
(Registrace OZ)

Copyright © 2020 Patentoid s.r.o. Designed by Beneš & Michl